Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
18
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
Цілеспрямований на позитивний результат

Продаж будинків (3)

  • 280 000 $
    982 $/м²

    Забава вул.

    285 / 156 / 16 м²
    2 поверхи
    15 сот
    6 кімнат і більше
    сьогодні
    🏡 ПРОДАЖ БУДИНКУ У ВИННИКАХ | 285 м² | 15 СОТОК 📍 Винники — топова зелена локація поруч зі Львовом Пропонується просторий будинок із великою земельною ділянкою у хорошому та перспективному районі. 📐 Площа будинку — 285 м² 🌿 Земельна ділянка — 15 соток 🛏 8 кімнат 🚗 Гараж 🌳 Власний сад ↔️ Заїзд із двох сторін Будинок має зручне планування та хорошу територію, що дозволяє використовувати його не лише для проживання, а й під різні комерційні напрямки. ✔ Підійде для великої сім’ї ✔ Можна поділити на дві окремі сім’ї ✔ Хороший варіант під бізнес або інвестицію Ідеально під: — приватний садочок — приватну школу — медичний або реабілітаційний центр — будинок для літніх людей 🏠 Додатковою перевагою є...
    Рієлтор
  • 44 900 $
    1 020 $/м²

    Центральна, 77

    44 / 17 / 7 м²
    1 поверх
    5 сот
    2 кімнати
    1 міс. тому
    Затишний цегляний дачний будинок біля Львова | с. Ков’ярі Ідеальний варіант для постійного проживання або дачного відпочинку. Тиша, природа та швидкий доїзд до Львова — все, що потрібно для комфортного життя за містом. Характеристики: 🧱 Цегляний, утеплений будинок 📐 Площа — 44 м² 🌿 Земельна ділянка — 6 соток, повністю обгороджена Планування: Просторий коридор Кухня з водою та бойлером 2 світлі кімнати Мансарда — під зберігання або зону відпочинку Комунікації та зручності: 🔥 Пічне опалення, розведені радіатори (готово під котел) 🚿 Душ та туалет у будинку ⚡ Електрика 💧 Колодязь з чистою водою 🌐 Інтернет — можна проживати постійно Територія: Доглянута ділянка з садом Місце для дров та господарс...
    Рієлтор
  • 267 000 $
    1 296 $/м²

    Центральна, 97

    206 / 140 / 16 м²
    2 поверхи
    26 сот
    5 кімнат
    1 міс. тому
    🏡 Продаж сучасного будинку у Великих Грибовичах. Просторий та стильний приватний будинок 208 м² з велетенською ділянкою 26 соток всього за 1300$ / м² — рідкісна пропозиція біля Львова! Будинок повністю готовий до заселення: сучасний ремонт, якісне утеплення (стіни 10 см пінопласт, дах 20 см мінвати), відмінна енергоефективність. На подвір’ї — гараж 21 м², навіс на 2 авто, бруківка, велика тераса для відпочинку, відеоспостереження та охорона поліції. Це ідеальний варіант для сім’ї: школа та дитячий садок — усього 800 м, поруч супермаркет та інфраструктура. Будинок продається з усіма меблями та технікою — заїжджайте і живіть! Ділянку 26 соток можна поділити на дві, що дає додаткові можливості...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.